Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15040

Liczba odpowiedzi: 209918

Kategoria: Budowa domu
(19 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [05.01.12]

Oczyszczalnia sciekow

Co lepsze - podlaczyc sie do kanalizacji miejskiej czy ekologiczna oczyszczalnie zamontowac?
Takie za i przeciw.Bede wdzieczna za cenne rady.
Dziekuje

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(24 - 0)
100%
[06.01.12]
Chciałam zamontować oczyszczalnie ekologiczną ale gmina nie pozwoliła bo zaczeli robić kanalizację a ci co zrobili wcześniej mieli do tego dopłaty i nie żałują bo oni raz zainwestowali większą kasę i mają spokój. A ja płacę duże rachunki.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[28.11.16]
Dużo zalezy od tego czy jest możliwość podłączenia się do kanalizacji i jaki będzie tego koszt. Mi się nie opłacało więc zainwestowałem w oczyszczalnię biologiczną od firmy www.instalator-bytom.pl. Oczyszczalnia działa bardzo dobrze, nie mam z nią żadnych kłopotów więc możesz też zastanowić się nad tym rozwiązaniem.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.10.16]
Przydomowa oczyszczalnia to bardzo dobre rozwiązanie. Ja nie miałem możliwości podłączenia kanalizacji miejskiej z powodu odległości i różnicy w wysokościach dlatego zamontowałem taką oczyszczalnię od firmy http://oczyszczalnia.net/. Działa rewelacyjnie i jest bardzo ekonomiczna.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.12.15]
Według mnie najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w szambo, przydomowa oczyszczalnia bardzo ma awarie, a co do kanalizacji to ceny samej kanalizacji są 2 razy wyższe niż zużytej wody. Dlatego ja zostałam przy szambie, które ostatnio wymieniłam na większe firmy http://lublin.bratbet.pl/ i mam święty spokój :)
gość  tina
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[26.11.15]
Kilka ciekawych artykułów na ten temat znalazłem tutaj http://przydomowe-oczyszczalni(...)l.blogspot.com/ a z tego co słyszałem gminy chętnie dopłacają do tych oczyszczalni.
gość  michał334
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[14.07.15]
oj niekiedy podłączenie do miejskiej sieci bywa bardziej problematyczne niż budowa oczyszczalni. tym bardziej, że obecne ceny są wysoce przystępne, zwłaszcza jak człowiek dobrze poszuka. mi z polecenia podano kontakt do www.oczyszczalnieprzydomoweadah.pl i jestem mile zaskoczona
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.06.15]
Nie wiem czy otrzymasz zgodę na budowę oczyszczalni jeżeli jest kanalizacja. Nie słyszałem o takim przypadku jeszcze ;) W mojej miejscowości ani widu ani słychu kanalizacji, więc w dalszym ciągu korzystam z przydomowej oczyszczalni ścieków od firmy Bioires z http://www.bioires.pl/Przydomo(...)alnie-traidenis
w sierpniu będzie już trzeci rok i nie narzekam ;)
gość  GrzegorzRak
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.04.15]
generalnie mówi się, że mniej problematyczna jest miejska kanalizacja, ale odkąd mieszkam w domu nie wyobrażam sobie nie posiadać oczyszczalni... może to też już kwestia przyzwyczajenia, ale opcja od marki Adah szczególnie mi przypadła do gustu.
gość  Jot.
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.07.14]
może posprawdzaj oferty sklepów i potem podejmij decyzje, myślę, że warto zobaczyć ofertę m.in. www.sewaco.net.pl/
gość  marek
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[30.06.14]
sprawdź sobie ofertę firm to zobaczysz jak Cię to finansowo wyniesie, zobacz np jakie ceny ma www.sewaco.net.pl/
gość  dominika
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[13.03.14]
ja również podzielam zdanie justyny tu również masz fajne materiały do poczytania: http://www.ekohouse-oczyszczal(...)/pl/oferta.html dowiesz się m.in jak dostać dotacje i dlaczego warto :)
gość  anielica
12
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki