Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 12711

Liczba odpowiedzi: 141880

Kategoria: Łazienka
(76 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [26.08.11]

Wyposażenie łazienki: Cersanit czy Koło?

Witam, mam dylemat ponieważ nie wiem, której firmy wybrać asortyment wyposażeniowy do łazienki (wanna, prysznic kibelek, umywalka), ponieważ niedługo remont. Cersanit czy Koło? Różnice w cenie są znaczne ale czy one są uzasadnione? Czy Cersanit jest gorszy od Kola jakościowo? Jak uważacie?

Załączone pliki:
łazienka.jpg
Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(288 - 259)
53%
[27.08.11]
Ostatnio wymieniałem sedes i padło na "Cersanit" a powód był prosty CENA!! i odpowiednia wielkość spustu oraz funkcja oszczędzania wody 2/5l. Jeśli robisz remont to patrz na koszty ale także funkcjonalność i wykonanie a nie na firmę . Po remoncie ma być funkcjonalniej, lepiej i piękniej a nie do poprawki. Jeśli spodoba Ci się wanna z Koła a stać Cię i nie ma takiej w Cersanicie to nie kupisz jej ??!! W/g mnie najistotniejsze są koszty a nie logo !!
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[14.12.12]
Ani koło ani cersanit jak dla mnie roca, chodzi o krawędzie i profile wewnątrz jest to ważne przy utrzymaniu czystości.
http://www.roca.pl/umywalki-stawiane-na-blat
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.12.12]
zdecydowanie odradzam cersanit,nie dosc ze na plytki trzeba czekac jak ponad 3 tygodnie to dostalem plytki z wadami fabrycznymi.musialem zamowic nowa partie i czekam ponad 5 tygodni.ogolnie firma zlewa klienta i ma go w powarzaniu. czekam na te plytki tylko dlatego ze brak mi pieniedzy na wymiane wszystkich plytek w lazience.pewnie i tak przyjda uszkodzone lub z wadami.ogolnie slyszac o produktach firmy cersanit dostaje delirki, nigdy wiecej!
gość  gość
↑ ↓
(0 - 1)
0%
[18.04.13]
Zdecydowanie Koło, urządziliśmy z żoną łazienkę rok temu i wszystko kupiliśmy w firmowym salonie w Warszawie. Długo zastanawialiśmy się gdzie zrobić zakupy, ale tam przekonał nas darmowy projekt łazienki.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 1)
0%
[23.07.13]
Moim zdaniem Koło - niższe ceny, a jakość naprawdę wysoka. Tutaj macie przykłady dobrego wyposażenia - http://e-inclusive.pl/ Naprawdę można kupić fajne rzeczy w dobrych cenach.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[29.05.14]
Dla mnie zawsze jest ważny stosunek jakości do ceny i dla tego wybrałem toaletę starej jeszcze Polskiej firmy Cersanit .Zachodnie marki wcale nie oznaczają że są lepsze.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 0)
100%
[18.08.14]
polecam koło,cersanit kiepskie materiały ma
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki