Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 12885

Liczba odpowiedzi: 146415

Kategoria: Remonty
(116 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [08.08.10]

Jaka farba na ściany pokoju ?

Pomóżcie jaką farbę nowoczesną zastosować na ściany do pokoji.

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(191 - 165)
54%
[10.08.10]
PERFECTA !!!!!
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(21 - 21)
50%
[11.08.10]
emiliano999
jestem świeżo po remoncie. Jeśli chodzi o sufity do NOBILES sie całkowicie NIE sprawdził!. Nie pokrył nawet po 3krotnym malowaniu pozostawiając smugi i nawet cekolu nie pokrył. ŻENADA. Na szczęscie część NOBILESA, którego nie użyłem wymienili mi w sklepie na Dulux akryl. Idealnie mi pokrył ściany bez "gruntowania". Jeśli chodzi o ściany to nobiles się również nie za bardzo sprawdził. Mało wydajny!!! poza tym moje ściany są starej daty, ciężko je dobrze farbą pokryć. I znowu Dulux się sprawdził znakomicie.
pozdrawiam i spokojnego malowania


Tak jest jak się laik za malowanie bierze - ściany starej daty najpierw się gruntuje, a później dla pewności... się gruntuje z dodatkiem białej farby. Nobilesem, w taki sposób przygotowane ściany, pokryłem prawie 200% podawanej przez producenta powierzchni. Inna rzecz, że ważne jest jeszcze czy farba jest ciemna, czy jasna. Pod ciemną przygotowana powierzchnia musi być lepsza niż pod jasną. Natomiast osoby, które uważają, że malowanie to prosta sprawa i farba załatwi wszystko, powinny mniej myśleć o jakości farby, a więcej o fachowości wykonania.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
tydzien temu malowalismy Duluxem.. i nigdy więcej.. katastrofa.. nie kryło praktycznie nic a ściany umyte i przygotowane.. dopiero za 4 razem i jest tak w miare.. ale co dotknąć to plama od razu i nie daje się zmyć.. ;/
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
A ja proponuję sprawdzić na http://sklepypaw.pl/asortyment(...)owlana,Farby,74 duży wybór farb i miła fachowa obsługa.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
Benjamin Moor... farby droższe ale służą lata...bogata kolorystyka,
ściany pomalowane tym produktem może zmywać , czyścić chemicznie.
Użyłam raz aż8 lat temu, teraz przeprowadzam nowe malowanie i tylko BENJAMIN MOOR. Polecam !!
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
Dekoral.Dobrze kryje ,jest bardzo wydajna i w dodatku jest perfumowana.Dobra cena.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[23.07.11]
Ja pomalowałam Dekoral Akrylit W - PORAŻKA!!!!! Strasznie widać nawet lekkie dotknięcie placem. Robi się tłusta plana i nie można jej zmyć. To najgorsza farba jaką kiedykolwiek miałam. No i cóż? świeżo po remoncie a tu znów trzeba malować ściany :( Tym razem Beckers bo świetnie sprawdza się u dziecka.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.11.11]
ja polecam sigma coatings i dekoral professional malowalem i jednym i drugim i smialo mozna polecic dalej. Polecam zakupy w warszawie na modlinskiej 107a.Mialem problem z nawierzchnia Panowie doradzili i w bardzo atrakcyjnej cenie sprzedali materiał.Firma godna polecenia napewno!
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.04.13]
niech ktos mi powie jak mozna pisac takie glupoty farbe alpiny matowa mozna myc detergetem do niej nie da sie podejsc z reka zeby slad nie zostal a co dopiero myc
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[02.02.13]
odradzam snieżkę i kategorycznie nie dekoral oczywiście chodzi mi o kolory.Kiedyś malowałam tym i było ok. teraz dekoral to niby nie polska firmy i coś spaprali z tą farbą.mMalowałam lateksową i widać jak mam kable elektryczne na ścianach bo w tym miejscu robi się ciemniejsze robią się plamy od byle czego a jak zmyć to zacieki tragedia i tyle a napisane lateksowa odporna na szorowanie to jest totalna bzdura!!!!!
gość  ewa
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.06.13]
ALPINA - BEZNADZIEJNA!!!
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki