Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 11968

Liczba odpowiedzi: 127630

Kategoria: Remonty
(113 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [08.08.10]

Jaka farba na ściany pokoju ?

Pomóżcie jaką farbę nowoczesną zastosować na ściany do pokoji.

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(111 - 85)
57%
[10.08.10]
PERFECTA !!!!!
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[11.08.10]
Witam nie polecam Duluxa i Tikkurili. Najlepsze farby jakie są to Dekoral Professional z mieszalnika. Pozdrawiam
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[11.08.10]
emiliano999
jestem świeżo po remoncie. Jeśli chodzi o sufity do NOBILES sie całkowicie NIE sprawdził!. Nie pokrył nawet po 3krotnym malowaniu pozostawiając smugi i nawet cekolu nie pokrył. ŻENADA. Na szczęscie część NOBILESA, którego nie użyłem wymienili mi w sklepie na Dulux akryl. Idealnie mi pokrył ściany bez "gruntowania". Jeśli chodzi o ściany to nobiles się również nie za bardzo sprawdził. Mało wydajny!!! poza tym moje ściany są starej daty, ciężko je dobrze farbą pokryć. I znowu Dulux się sprawdził znakomicie.
pozdrawiam i spokojnego malowania


Tak jest jak się laik za malowanie bierze - ściany starej daty najpierw się gruntuje, a później dla pewności... się gruntuje z dodatkiem białej farby. Nobilesem, w taki sposób przygotowane ściany, pokryłem prawie 200% podawanej przez producenta powierzchni. Inna rzecz, że ważne jest jeszcze czy farba jest ciemna, czy jasna. Pod ciemną przygotowana powierzchnia musi być lepsza niż pod jasną. Natomiast osoby, które uważają, że malowanie to prosta sprawa i farba załatwi wszystko, powinny mniej myśleć o jakości farby, a więcej o fachowości wykonania.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[11.08.10]
jedyka+ pigment:D:D:D:D i sciany jak ta lala:PP
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[11.08.10]
dekoral akrotix sa do kitu - kupiłam ogniste tabasco reklamowane do jednokrotnrgo malowania i ledwo-ledwo po 3 malowaniu mozna przestac nakładac kolejne warstwy... dużo lepiej kryje nobiles por roku
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
Magnat
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[24.08.10]
MALFARB Z MIESZALNI PONAD 1000 KOLORÓW I JAKOSC NIE NAJGORSZA
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[25.08.10]
Ja polecam z nowoczesnych rozwiązań systemy do dekoracji ścian polskiego producenta Fox-Dekorator. Mam wykończone mieszkanie tymi farbami. Super się nakłada (tak twierdził wykonawca) i już 4 rok wygląda bardzo dobrze na ścianie.

Ostatnio widziałem u znajomego efekt Betonu na ścianie - wygląda bardzo nowocześnie. Okazało się,że to też ich produkcji.

Z farb "typowych" polecam Levis'a.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[25.08.10]
Dulux to dobra farba na nowe, nie zawilgotniałe budynki (plyta KG). Malowalem kilka lat za granicą i dulux to tak zwany dobry standart. Plusem jest bogata paleta kolorów do wyboru. Złazi ze ścian i pęka tylko wtedy gdy "wali" się ją bez opamiętania na ściany zamiast poprawnie rozprowdzić.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[25.08.10]
Zdexcydowanie Nobiles,po raz kolejny kupiłam,malowałam łazienke i rewelacja!Niska cena,wystarczy jedna warstwa,żadnych smug prześwitow,mega wydajna!Duluźy nie są złe,ale drogie i trzeba kilka warstw!Małowałam jeszcze ostatnio Dekoral Fashion i jest niezła,intensywne dobre krycie,2 warstwy-niestety,ale ok!Mój faworyt to NOBILES!!!
gość  gość
↑ ↓
(2 - 2)
50%
[25.08.10]
Polecam farby mało znanej, niemieckiej firmy FEIDAL (swoje produkty na polski rynek produkują w Dąbrowie Górniczej). Mają znakomitą siłę krycia, niezłą wydajność oraz odporność na ścieranie, doskonale się zabarwiają wszelkiego typu pigmentami. Dają się także czyścić z zanieczyszczeń powstałych w domowym środowisku. Polecane produkty to głównie farby lateksowe, matowe ( lateks jedwabisty mat, Innenlatex matt lub BlutenWeiss)
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki