Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 14994

Liczba odpowiedzi: 209270

Kategoria: Budowa domu
(5 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [26.11.08]

Folia kubełkowa

Czy jest sens zakładanie folii kubełkowej na styropian,przytwierdzony do fundamentu domu. Dodam że teren jest gliniasty a dom podpiwniczony. Opaska drenarska wykonana.

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(211 - 190)
53%
[27.11.08]
Jest sens styropian czy nawet styrodur nie izoluje od wilgoci tak jak folia. Nie koniecznie uzywaj foli kubełkowej zwykła folia izoluje tak samo a jest tańsza.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(211 - 190)
53%
[27.11.08]
Jest sens styropian czy nawet styrodur nie izoluje od wilgoci tak jak folia. Nie koniecznie uzywaj foli kubełkowej zwykła folia izoluje tak samo a jest tańsza.
Jest sens styropian czy nawet styrodur nie izoluje od wilgoci tak jak folia. Nie koniecznie uzywaj foli kubełkowej zwykła folia izoluje tak samo a jest tańsza.
gość  gość
↑ ↓
(86 - 72)
54%
[29.11.08]
Przykro mi to mówić ale folia kubełkowa nie tylko izoluje od wilgoci, ale również dzięki tym wytłoczeniom nie pozwala wodzie opadowej wsiąkać w ścianę, ponieważ napięcie powierzchniowe wody ( to znamy wszyscy z fizyki szk. podstawowej) nie pozwoli przeskoczyć kropelce wody na ścianę, tylko będzie ona splywała po folii do samego dołu. Inaczej to wygląda, gdy użyjemy zwykłej folii. tutaj kropla wody nie zejdzie poniżej 1cm. ponieważ bardzo szybko zostanie wchłonięta przez ścianę
kormoran  kormoranzalogowany
↑ ↓
(51 - 43)
54%
[30.04.12]
bill s pisze:Większość okna są produkowane do zriefaowanoa low-E argon gazf3w opcji na jej szkła. Jedną z rf3żnic w rodzaju spacer użyć. Jak oni glazury okna. Materiał, z okna jest wykonana z. Masz wiele opcji dziś. Jeśli chodzi o gaz argon, polecam go. To jest 10 razy cięższy od powietrza i ciepła do zimna, że ​​znacznie wolniej. Ponieważ jest to wyciek, to jedyny sposf3b to nastąpi, gdy uszczelnienie jest na szybie, a nie wiesz jak chmura szkła. Ponadto, większość firm okna gwarantują szkła od 20 lat i wymienić, jeśli się nie powiedzie. Nie powiedział, w przypadku tworzenia lub wymiana okien są nowe. Okna z tworzyw sztucznych są dobre do wymiany, ale muszą być prawidłowo zainstalowane lub wyciek powietrza dookoła. Jeśli chcesz, nowych konstrukcji lub okna wymiana wyglądać lepiej ubrany w produkcie. Aluminium pokrytego siły oferta okien konserwacji odkryty rf3żnych kolorach i piękno wnętrza drewna i właściwości izolacyjne drewna. Chcę się trzymać z dala od Anderson i Pella, ponieważ mają problemy z czerwonym skrzydeł. Rf3wnież z dala od rolki można wytłoczonego produktu nakładek aluminiowych. Spf3jrz na Lincoln okien mają pełną linię produktf3w oraz w ramach serii 400 Anderson jest mniej niż Pella prawie taka sama jak jeld-Wen cena jest o wiele lepszy produkt. Możesz iść do domu pokazać lub budynku i spojrzeć na rf3żnice w oknach, jak grubość postf3w od grubości ubrania. Jeśli jednej lub dwf3ch szklanych siły. Mogłem iść dalej. Myślałem, że jestem lepszym człowiekiem i sprzedaży okien okna zostały sprzedane 25 lat i widziałem niektf3re, a inne gorzej, ponieważ biorą drewna i skrf3ty do przebywania w określonym przedziale cenowym. Wszystko to zostało powiedziane, można kupić najlepsze okno na świat, ale jeśli jest zainstalowany źle spowoduje to wyciek wody lub powietrza i nie więcej energii, niż to, co masz teraz lub w otwartej dziurę w ścianie. Nadzieję, że pomaga niektf3rym co.
gość  gość
↑ ↓
(48 - 42)
53%
[01.05.12]
bolało mnie niby ucho jak podłaczyłem router zdritweałą mi reka i twarz od strony routera zrobiło sie gorąco duszno mocno i i uciuekłem na balkon i pomyslałem ze moze mam zwidy ale to znf3w sie powtf3rzyło odłaczyłem router i miałem potem bf3l juz od telefonf3w czułem na cały pokf3j z silnym bf3lem twarzy jak by ucha wziełem lek na rzybice flucofast 50mg i mi sie polepszyło ale ostatnio u kolezaniki był i plus i mnie znf3w złapałao jak wyłączyła wszystko zaczeło byc lepiej i jej to powiedziałem mało nie wzywałem karetki pozdro
gość  Imam
↑ ↓
(47 - 43)
52%
[03.05.12]
ruchy, miaadnoadwiadcie radziładbym zastąadpić je eneradgią co oznaadcza, że po wyczeradpaadniu eneradgii możemy poruadszać się po mapce, lecz nie milzowe jest wtedy expieadnie, ani walka z bosadsami. Eneradgia odnaadwiała by się co 24h. Gdyż teraz dość częadsto zdaadrza się, że braadkuje ruchf3w by wrf3adcić do miaadsta i ktoś nas ataadkuje na mapce, kiedy nie jesteadśmy przyadgoadtoadwani na daną profesję.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki