Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15042

Liczba odpowiedzi: 209964

Kategoria: Meble
(36 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: gość zalogowana [19.05.10]

Meble drewniane - z jakiego drewna?

Zawsze marzyło mi się mieć meble z litego drewna, w niepowtarzalnym klimacie, a nie 'sklejkę'. Ale kiedy ostatnio zacząłem się już na poważnie rozglądać, trochę się w tym pogubiłem - drewniane meble, dobrze, ale z jakiego drewna? Jakie drewno jest najlepsze, tzn. jakie ma właściwości i co to zmienia w samych meblach?

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(122 - 101)
55%
[07.09.10]
Mnie osobiście bardzo podoba się dąb - poza tym jest to drewno bardzo wytrzymałe, można by rzec szlachetne :] ma głęboki, brązowy kolor, warto poprzeglądać sieć w poszukiwaniu aranżacji z meblami drewnianymi. Przykładowo, mi odpowiada taki styl http://www.kelman.pl/foto/prod(...)n_aranzacja.jpg , skromne, proste meble - a mimo to widać, że są wykonane porządnie i z artyzmem :]
gość  teroon

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.02.18]
Jestem zadowolony z mebli, które zamówiłem z zakładu www.zpduscimow.pl gdzie na miejscu mają tartak i stolarnię. Ręczna, porządna robota, nie do przebicia w lubelskim!
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.01.18]
Jak meble drewniane to tylko z Ewodd! Osobiście kupiłam meble w https://www.ewodd.com i sprawdzaja się swietnie! Jestem z nich bardzo zadowolona! mam od nich meble zarowno w salonie, jak i domowym biurze. Ich prosty styl jest naprawde niezwykly i godny polecenia:)
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.01.18]
Świetne meble znajdziecie w https://www.ewodd.com - są właśnie wykonane z drewna. Muszę przyznać, że są solidne i trwałe. U nas sprawdzają się już od dłuższego czasu. Bardzo je lubie dlatego z czystym sumieniem mogę Wam je polecac:)
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[20.12.17]
www.meble-bobrowski.pl robią na zamówienie w 100% z drewna litego. Nawet meble nietypowe, projektowane na zamówienie.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[15.11.17]
[del]
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[15.11.17]
Uważam, że meble wykonane z drewna dębowego są najlepsze. Sam mam takie u siebie w domu. Zamawiałem je od firmy www.meble-kd.pl, która robi świetne i solidne meble drewniane. Polecam wam przejrzeć ich ofertę.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[24.10.17]
Dużo zależy, też od tego o jakie meble Ci chodzi. Łóżko, komoda, szafka nocna? Warto poczytać po prostu na stronie sprawdzonego producenta co poleca, chociażby Strzyżowska Arbora ma super opinie: http://arbora.com.pl
gość  Danuska35
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[19.10.17]
Prowadzę restaurację i mam przy lokalu ogródek. Dopiero niedawno zagospodarowałem. Mam cztery zestawy w tym stylu dipmarsklep.pl/Zestaw-ogrodowy-swierkowy
-p85. Bardzo ładne meble, a odnośnie foteli zebrałem już kilka pochwał za wygodę. O tyle dobre meble, że trudno zniszczyć elementy, nawet przy dużym nacisku. Polecam, bo jestem bardzo zadowolony. No i polski producent. Dodatkowy plus.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[20.09.17]
Dla mnie meble kuchenne projektowali i wyprodukowali w Meble Janas i jestem happy. Dobry projekt, idealnie wzięli pod uwagę wszystkie podłączenie – wodne, elektryczne, gaz itp. meble zrobione na miarę, wszystko podzielone w odpowiednie sektory zgodnie ze sztuką. Polecam, na stronie meblejanas.eu jest trochę zdjęć z realizacji.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.09.17]
Moim zdaniem najlepiej prezentują się meble bukowe - mają piękny jasny odcień. Ja postanowiłem zrobić szafy samodzielnie i kupiłem tarcicę obrzynaną od http://temp.standrew.com.pl/- doskonała jakość. Gorąco polecam! :)
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki