Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15031

Liczba odpowiedzi: 209831

(7 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [27.12.08]
Tagi: ciemne | ciezkie | dodatki | kolory | meble | swiatlo | wisnia

Mniemam tak sobie...

Witajcie ludziska. Pytam juz drugi raz, bo bardzo pomogliscie mi poprzednio. A wiec. Mam meble w kolorze ciemnej wisni. Sprawiaja wrazenie dosyc ciezkich, ale z tym juz sie uporalam (jasne dodatki, dobra gra swiatla w salonie i lekkie zaslony do okien - wedle Waszej porady). Problem polega na tym ze pewna osoba bardzo chce je odemnie odkupic. No i OK. Tylko ze teraz jestem zmuszona kupic znowu cos "ciezkiego" jesli nie chce zmieniac wystorju i wielu innych czynnikow. Tylko ze tamte meble byly naprawde unkiatowe, i nie sposob kupic podobnych. ciemny braz czy brudna szarosc - to co proponuja mi doradcy w sklepach. Moze macie jakies pomysly, linki do stron z meblami ktore by mi pasowaly? mam do wydania ok. od 5,000 do 6,500 tys. Wiem ze ciezko to sobie wizualnie wyobrazic, ale co myslicie na ten temat?

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(155 - 115)
57%
[01.01.09]
i po to służy logowanie się aby idioci nie zajmowali czasu
misiu  misiuzalogowany

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(118 - 127)
48%
[27.12.08]
a skad ludzie maja wiedziec takie rzeczy, niekt nie wie jak ten pokoj wyglada, jaki jest duzy, gdzie ma okna, weź sie puknij babo w łeb
gość  gość
↑ ↓
(115 - 125)
48%
[28.12.08]
heheheheheeheheheh jeśli te meble są naprawde "unikatowe" to radze nie sprzedawać. Chyba że ktoś z rodziny, bardzo chce te meble możesz sprzedać, ale jeśli jakiś sąsiad albo znajoma.. TO NIE!!! Uwierz mi, znam się na tym.
gość  gość
↑ ↓
(129 - 121)
52%
[30.12.08]
ja se z Was tylko jaja robie. :D Ale wyscie naiwne, ludziska!!!!!!!!!
gość  :PL
↑ ↓
(155 - 115)
57%
[01.01.09]
i po to służy logowanie się aby idioci nie zajmowali czasu
i po to służy logowanie się aby idioci nie zajmowali czasu
misiu  misiuzalogowany
↑ ↓
(122 - 122)
50%
[06.01.09]
Jestem w stanie załatwić ładne meble w okazyjnych cenach.Nowe, czerwone także:P 514797950
gość  gość
↑ ↓
(7 - 7)
50%
[18.07.12]
Jesteśmy akurat w końcowej fazie kształtowania się sceny pzectyionlj. Po 20 latach dzielenia i łączenia dobijamy w końcu do powszechnego na świecie podziału na dwie silne partie, z ktf3rych jedna jest bardziej liberalna, a druga bardziej socjalna. Jedna bardziej konserwatywna, a druga bardziej postępowa, etc...IMHO potrzeba jeszcze przynajmniej jednej kadencji (tej co będzie), aby układ okrzepł na tyle, aby do wszystkich dotarło, że ani PiS PO, ani PO PiS'u w ziemie nie wdepczą. To powinno zakończyć okres wojny totalnej. Spadnie wf3wczas popyt na fighterf3w, a wzrośnie na sprawnych profesjonalistf3w.
gość  gość
↑ ↓
(8 - 5)
62%
[20.07.12]
Wszyscy polscy pyltiocy lecą z nami, Narodem i naszą Ojczyzną w bambuko, wszyscy łącznie z rządem i Prezydentem - wiedzą że prawo gospodarcze napisane jest pod zachodnie firmy kt re co 3-4 lata zmieniają nazwę lub właściciela. Nie płaca żadnych podatk w jedynie podatek od wynagrodzeń pracowniczych a te są niziutkie, ale za to wyprowadzają z Polski ogromne pieniądze - dzięki temu Polska biednieje, polskie firmy padają jedna po drugiej, nar d biednieje, a wystarczyło tak jak proponowałem kiedyś - obniżyć ZUS i podatki a nasza Ojczyzna rozwijałaby się w zawrotnym tempie a Polacy żyli by godnie i dostatnio! Dzisiaj mamy jedynie jedno wielkie zakłamanie ze strony wszystkich polityk w, a robią to tylko po to by nie stracić "koryta" kt re jest wciąż pełne dzięki nam, Narodowi polskiemu - pyltiocy jednak mają nas Polak w głęboko w d...e im zależy jedynie na kasie, czyli na pełnym "korycie" ... Proponuję więc prawdziwym Polakom: Zaczniemy działać wśr d ludzi i dla ludzi, przygotujemy wiele projekt w og lnospołecznych do sejmu by zmienić Polskę i uratować nasza Ojczyznę za kt ra ginęli i przelewali krew nasi przodkowie!
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki