Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 14271

Liczba odpowiedzi: 188209

(45 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(161 - 105)
61%
[31.03.10]
Powiem Ci tak drut kupowałam pod koniec wrzesnia zapłaciłam taniej o 450 zł na tonie (miał być kupiony w sierpniu)pustaki kupiłam końcem listopada (też taniej niż w chwili obecnej )a mają mi je dostarczyć w maju także zimą raczej jest taniej
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.02.17]
Im dłużej współpracuję z firmą Termat.pl tym bardziej mogę liczyć na niższe ceny i korzystniejsze oferty. Zaopatrujemy się u nich w pustaki i bloczki betonowe do budowy bloków. Zawsze wywiązują się z terminów.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.12.16]
W temacie materiałów budowlanych polecam Kreisel www.kreisel.pl. Mają solidne jakościowo i w dobrych cenach (co też nie znaczy że najtańsze bo wiadomo że jednak za tą jakość się płaci). Wybór też spory. Kupuję tam do różnych robot które robię i jeszcze mnie nie zawiodły.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.10.16]
Warto kupować bezpośrednio u producentów, np. w http://www.metalbernat.com.pl/ to jest dobre rozwiązanie. Można tam znaleźć wiele rzeczy, np. pręty i druty, czy akcesoria do motanżu płyt g-k
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.09.16]
U siebie w Krakowie kupuje w tym centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Naprawde polecam bo maja wszystko i cenowo dobrze tez to wyglada.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[13.09.16]
Jesli kupicie wszystkie materiały w jednym miejscu jak w takim centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Na pewno wyjdzie nas taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.08.16]
Ja na pzykłąd jak miałem okazję to kupowałem i składowałem. Tak mi się dało kupić stal, pręty, druty. Sporo dobrych rzeczy trafiłem w http://www.metalbernat.com.pl/ zwłąszcze te pręty
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.02.16]
Dobrze wcześniej jest powiedziane, jak się będzie miało już projekt domu to wtedy są policzone materiały budowlane i można zamawiać. Z doświadczenia wiem, że właśnie http://www.grafitolkusz.pl/skl(...)udowlanych.html jest bardzo dobry mmiejscem na zakupy.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.01.16]
A kiedy zamierzasz wystartować z budową? Ja zamówiłem materiały w www.gut-bud.pl w momencie gdy już miałem dopięty cały budżet wraz z projektem.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.01.16]
Najlepiej wychodzi zawsze kpować na bieżąco i uzupełniać materiały od razu w czasie budowy. Chociażby jak się ma dobry http://www.grafitolkusz.pl/ skład budowlny to jest naprawdę prościej i generalnie taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.01.16]
Mogę polecić taką stronę jak www.esklepypsb.pl. Mają praktycznie wszystkie rodzaje materiałów z działu budowlanka. My do firmy najczęściej zamawiamy tutaj farby, lakiery, tapety, zaprawy. Duży wybór, przystępne ceny i szybka wysyłka.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki