Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 13915

Liczba odpowiedzi: 173712

(39 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(274 - 225)
55%
[30.06.10]
Uważam, że zimą (styczeń, luty) materiały budowlane są najtańsze - producenci wolą sprzedać taniej, niż robić przestoje, składy budowlane też robią wszystko aby przyciągnąć Klienta. Zawsze można bez wychodzenia z domu zapytać o ceny 46 hurtowni budowlanych zrzeszonych za pomocą serwisu www.mam-sklad.pl i podjąć decyzję o zakupie materiałów budowlanych.
Pozdrawiam
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.02.16]
Dobrze wcześniej jest powiedziane, jak się będzie miało już projekt domu to wtedy są policzone materiały budowlane i można zamawiać. Z doświadczenia wiem, że właśnie http://www.grafitolkusz.pl/skl(...)udowlanych.html jest bardzo dobry mmiejscem na zakupy.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.01.16]
A kiedy zamierzasz wystartować z budową? Ja zamówiłem materiały w www.gut-bud.pl w momencie gdy już miałem dopięty cały budżet wraz z projektem.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.01.16]
Najlepiej wychodzi zawsze kpować na bieżąco i uzupełniać materiały od razu w czasie budowy. Chociażby jak się ma dobry http://www.grafitolkusz.pl/ skład budowlny to jest naprawdę prościej i generalnie taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.01.16]
Mogę polecić taką stronę jak www.esklepypsb.pl. Mają praktycznie wszystkie rodzaje materiałów z działu budowlanka. My do firmy najczęściej zamawiamy tutaj farby, lakiery, tapety, zaprawy. Duży wybór, przystępne ceny i szybka wysyłka.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.12.15]
W zimie lub jeszcze jesienią warto przygotować wszystkie formalności do uzyskania PnB. Min badania geologiczne gruntu: więcej informacji www.geolog.malopolska.pl
gość  avageo
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.12.15]
A gdzie w Krakowie można kupić wszystko to co tak naprawde jest potrzebne jeśli chodzi o remonty ? Oczywiście chodzi mi o to żeby kupic te potrzebne rzeczy w jednym miejscu i jeszcze uzyskac fachową poradę ?
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.11.15]
Wydaje mi się, że pora roku nie ma tu znaczenia. Ceny materiałów budowlanych utrzymują się na stałym poziomie, chociaż mogę się mylić. Ja bloczki ścienne kupowałem zimą od ww.keramzytsystem.pl, popatrz na to jakie są teraz ceny i jakie będą za kilka miesięcy (oczywiście jeśli nie śpieszy Ci się z budową).
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[15.11.15]
najlepiej znaleźć firmę do współpracy, która oferuje dobre ceny materiałów budowlanych, ja korzystam z oferty producenta betonu www.contractor.com.pl/ przez cały rok
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.11.15]
ja kupowałem, polecam mają dobrej jakości sprzęt no i nie jest drogi, a na tym mi najbardziej zależalo.
gość  rtgrg
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.09.15]
a czy ktoś z was kupował może materiały stąd www.polaszekleszno.pl ? :) zastanawiam się nad kupnem...
gość  gregrg
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki