Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 14319

Liczba odpowiedzi: 190983

(48 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(163 - 105)
61%
[31.03.10]
Powiem Ci tak drut kupowałam pod koniec wrzesnia zapłaciłam taniej o 450 zł na tonie (miał być kupiony w sierpniu)pustaki kupiłam końcem listopada (też taniej niż w chwili obecnej )a mają mi je dostarczyć w maju także zimą raczej jest taniej
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.03.17]
Nie ma za bardzo znaczenia kiedy kupuje się materiały budowlane. Te które są naprawdę porządnej jakości nie będą nagle kosztowały dużo taniej. Jeżeli już trafi się na jakąś bardzo dużą obniżkę to trzeba się mocno zastanowić czy nie kupuje się przysłowiowego kota w worku. Droższe materiały równają się z reguły procesowi produkcyjnemu który jest dokładniejszy i wymaga większej kontroli. Ja materiały kupuję zazwyczaj w Remont Supermarket www.baulandia.pl i tam mają solidną jakość w rozsądnej cenie.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[07.03.17]
To zależy, kiedy planujesz zacząć ten dom budować. Jeśli szukasz materiałów w dobrej jakości i niewysokiej cenie, nie ograniczaj się do sklepów stacjonarnych. Istnieje też wiele internetowych, w których natrafić można na ciekawe promocje. Jeden z nich można znaleźć chociażby pod adresem https://e-budowlany.eu/ :-).
gość  Azgul
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.02.17]
Niemal wszystkie niezbędne materiały budowlane dostałem u nich i to w dobrych cenach! www.zajkowska.com.pl zaskoczył mnie fakt, że posiadają również rozmaite wyroby hutnicze w tym rury czarne z/s , rury ocynkowane z/s, itp. Polecam
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.02.17]
Im dłużej współpracuję z firmą Termat.pl tym bardziej mogę liczyć na niższe ceny i korzystniejsze oferty. Zaopatrujemy się u nich w pustaki i bloczki betonowe do budowy bloków. Zawsze wywiązują się z terminów.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.12.16]
W temacie materiałów budowlanych polecam Kreisel www.kreisel.pl. Mają solidne jakościowo i w dobrych cenach (co też nie znaczy że najtańsze bo wiadomo że jednak za tą jakość się płaci). Wybór też spory. Kupuję tam do różnych robot które robię i jeszcze mnie nie zawiodły.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.10.16]
Warto kupować bezpośrednio u producentów, np. w http://www.metalbernat.com.pl/ to jest dobre rozwiązanie. Można tam znaleźć wiele rzeczy, np. pręty i druty, czy akcesoria do motanżu płyt g-k
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.09.16]
U siebie w Krakowie kupuje w tym centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Naprawde polecam bo maja wszystko i cenowo dobrze tez to wyglada.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[13.09.16]
Jesli kupicie wszystkie materiały w jednym miejscu jak w takim centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Na pewno wyjdzie nas taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.08.16]
Ja na pzykłąd jak miałem okazję to kupowałem i składowałem. Tak mi się dało kupić stal, pręty, druty. Sporo dobrych rzeczy trafiłem w http://www.metalbernat.com.pl/ zwłąszcze te pręty
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.02.16]
Dobrze wcześniej jest powiedziane, jak się będzie miało już projekt domu to wtedy są policzone materiały budowlane i można zamawiać. Z doświadczenia wiem, że właśnie http://www.grafitolkusz.pl/skl(...)udowlanych.html jest bardzo dobry mmiejscem na zakupy.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki