Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 13407

Liczba odpowiedzi: 158316

(30 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(274 - 225)
55%
[30.06.10]
Uważam, że zimą (styczeń, luty) materiały budowlane są najtańsze - producenci wolą sprzedać taniej, niż robić przestoje, składy budowlane też robią wszystko aby przyciągnąć Klienta. Zawsze można bez wychodzenia z domu zapytać o ceny 46 hurtowni budowlanych zrzeszonych za pomocą serwisu www.mam-sklad.pl i podjąć decyzję o zakupie materiałów budowlanych.
Pozdrawiam
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.09.15]
a czy ktoś z was kupował może materiały stąd www.polaszekleszno.pl ? :) zastanawiam się nad kupnem...
gość  gregrg
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[23.12.14]
Chyba jednak zerknełabym jak ktoś juz wspomniał do oferty centrum budowlanego, bo tam tak naprawde mozna znalezc wszystko.
gość  olga
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[24.11.14]
Teraz są fajne promocje artykułów budowlanych na zimę warto się zaopatrzyć już teraz . W tym sklepie budowlanym http://www.bk.biz.pl/ znajdującym się w Łodzi mają bardzo dobre ceny . Bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych firm budowlanych . Na pewno byś trochę zaoszczędził . Firma jest w stanie dostarczać swoje materiały na terenie całego kraju.
gość  boczek952
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[19.11.14]
według mnie to teraz w okresie jesienno zimowym najlepiej kupować materiały budowlane bo mogą być tańsze. Ważne jest gdzie kupujesz takie materiały, czy w wielkich składach budowlanych czy w mniejszych sklepach. Jak robiłem remont to zaopatrywałem się w materiały w firmie http://www.zajkowska.com.pl/ U nich miałem wszystko czego potrzebowałem, nie musiałem szukać, dokupować. Sklep mam w mieście i tam mają odpowiednich fachowców którzy zawsze doradzają, pomagają przy wyborze odpowiednich materiałów.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.09.14]
Ja kupuję w Niemczech i transportuję do Polski. Tam są znacznie tańsze materiały i dużo lepsze. Wynajmuje firmę transportową http://www.mark.com.pl/ która zajmuje się całą logistyką.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.09.14]
Ja kupuję na razie rzeczy potrzebne do zaczęcia budowy, np. piach – w http://www.topaz-kruszywa.pl/ - nie ma co liczyć, że ceny będą niższe, więc lepiej jak się ma pieniadze to kupować. Moim zdaniem zawsze lepiej kupić wcześniej co potrzeba.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[09.08.14]
W przypadku styropianu, który jest odporny na działanie wilgoci, przechowywanie jest dość proste, nawet w zimne miesiące. Ważne jest tylko, aby płyty styropianowe nie były wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
e-rzecznik Knauf Therm
erzecznikknauftherm  erzecznikknaufthermzalogowana
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.05.14]
Polecam robić zakupy zawsze w jednym miejscu - najlepiej w centrum budowlanym http://www.psbprofi.krakow.pl/
Znajdziemy tu wszystko to co jest nam potrzebne i do tego w dobrej cenie.
gość  kasia9
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.05.14]
Ja mieszkam pod Poznaniem i materiały kupuję w http://www.pajo.pl/handel/index.php - generalnie z każdej wypłaty coś kupuję, aby prace nie stały w miejscu.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.03.14]
Ja przy wyszukiwaniu materiałów budowlanych korzystałem z pomocy http://www.odkryjfirme.pl/. Wysłałem zapytanie za darmo i otrzymałem bardzo dużo odpowiedzi. Bardzo fajne rozwiązanie i jest w czym wybierać. Dzięki niemu np. znalazłem MAXY w bardzo dobrej cenie. Polecam
gość  Maciek
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki