Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15083

Liczba odpowiedzi: 210652

(54 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(126 - 67)
65%
[01.04.10]
tylko w castoramie najlepiej w lodzi na ul wydawniczej
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[07.03.18]
Chyba lepiej kupować materiały budowlane na bieżąco. Nie ulegną wtedy uszkodzeniu gdy będą stały na działce. Jeżeli poszukujecie materiałów budowlanych to mogę wam polecić www.suszarniapiasku.pl Piasek suszony jest potrzebny na każdej budowie, więc warto znaleźć dobrą firmę, która będzie go dostarczała na bieżąco.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[29.11.17]
Mam dobre doświadczenia jeśli chodzi o materiały budowlane które nam Pekabet dostarcza od jakiegoś czasu. Głównie kupuję tutaj bloczki czy to fundamentowe czy to szalunkowe i świetnie się z nich korzysta, łatwe w ułożeniu, odporne na zniszczenia, z dobrymi parametrami.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.10.17]
[del]
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.10.17]
Ważne jest, żeby znaleźć dobry skład budowlany, który ma niskie ceny i dobrej jakości produkty. Od siebie mogę polecić wam www.skladbudowlanywieliczka-hankus.pl Mają materiały budowlane bardzo dobrej jakości.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[09.08.17]
Spokojnie można gromadzić sobie materiały dużo wcześniej. U Ciebie pewnie dom już stoi, ale ja właśnie zaczynam :) Jestem z okolic Szczecina i tam znalazłem świetną hurtownię materiałów budowlanych z bardzo szeroką ofertą od dobrych producentów - http://www.serwisdach.com.pl. Jeśli ktoś się jeszcze jest w podobnej sytuacji, namawiam do kupowania w hurtowniach, jest lepszy wybór i więcej możliwości!
gość  felix
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[11.05.17]
Również polecam materiały www.zajkowska.com.pl , są niezwykle dobre jakościowo, szczególnie byłem zadowolony z wełny bo na niej zależało mi najbardziej, posiadają ja w dobrej cenie, nie zawiodłem się bo jakość świetna:) Polecam serdecznie, chyba jeden z najlepszych firm oferujących materiały budowlane:)
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.03.17]
Nie ma za bardzo znaczenia kiedy kupuje się materiały budowlane. Te które są naprawdę porządnej jakości nie będą nagle kosztowały dużo taniej. Jeżeli już trafi się na jakąś bardzo dużą obniżkę to trzeba się mocno zastanowić czy nie kupuje się przysłowiowego kota w worku. Droższe materiały równają się z reguły procesowi produkcyjnemu który jest dokładniejszy i wymaga większej kontroli. Ja materiały kupuję zazwyczaj w Remont Supermarket www.baulandia.pl i tam mają solidną jakość w rozsądnej cenie.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[07.03.17]
To zależy, kiedy planujesz zacząć ten dom budować. Jeśli szukasz materiałów w dobrej jakości i niewysokiej cenie, nie ograniczaj się do sklepów stacjonarnych. Istnieje też wiele internetowych, w których natrafić można na ciekawe promocje. Jeden z nich można znaleźć chociażby pod adresem https://e-budowlany.eu/ :-).
gość  Azgul
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[25.02.17]
Niemal wszystkie niezbędne materiały budowlane dostałem u nich i to w dobrych cenach! www.zajkowska.com.pl zaskoczył mnie fakt, że posiadają również rozmaite wyroby hutnicze w tym rury czarne z/s , rury ocynkowane z/s, itp. Polecam
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.02.17]
Im dłużej współpracuję z firmą Termat.pl tym bardziej mogę liczyć na niższe ceny i korzystniejsze oferty. Zaopatrujemy się u nich w pustaki i bloczki betonowe do budowy bloków. Zawsze wywiązują się z terminów.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki