Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 14143

Liczba odpowiedzi: 181853

(43 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(274 - 225)
55%
[30.06.10]
Uważam, że zimą (styczeń, luty) materiały budowlane są najtańsze - producenci wolą sprzedać taniej, niż robić przestoje, składy budowlane też robią wszystko aby przyciągnąć Klienta. Zawsze można bez wychodzenia z domu zapytać o ceny 46 hurtowni budowlanych zrzeszonych za pomocą serwisu www.mam-sklad.pl i podjąć decyzję o zakupie materiałów budowlanych.
Pozdrawiam
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.10.16]
Warto kupować bezpośrednio u producentów, np. w http://www.metalbernat.com.pl/ to jest dobre rozwiązanie. Można tam znaleźć wiele rzeczy, np. pręty i druty, czy akcesoria do motanżu płyt g-k
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.09.16]
U siebie w Krakowie kupuje w tym centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Naprawde polecam bo maja wszystko i cenowo dobrze tez to wyglada.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[13.09.16]
Jesli kupicie wszystkie materiały w jednym miejscu jak w takim centrum budowlanym http://www.attic.pl/
Na pewno wyjdzie nas taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[01.08.16]
Ja na pzykłąd jak miałem okazję to kupowałem i składowałem. Tak mi się dało kupić stal, pręty, druty. Sporo dobrych rzeczy trafiłem w http://www.metalbernat.com.pl/ zwłąszcze te pręty
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.02.16]
Dobrze wcześniej jest powiedziane, jak się będzie miało już projekt domu to wtedy są policzone materiały budowlane i można zamawiać. Z doświadczenia wiem, że właśnie http://www.grafitolkusz.pl/skl(...)udowlanych.html jest bardzo dobry mmiejscem na zakupy.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.01.16]
A kiedy zamierzasz wystartować z budową? Ja zamówiłem materiały w www.gut-bud.pl w momencie gdy już miałem dopięty cały budżet wraz z projektem.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[21.01.16]
Najlepiej wychodzi zawsze kpować na bieżąco i uzupełniać materiały od razu w czasie budowy. Chociażby jak się ma dobry http://www.grafitolkusz.pl/ skład budowlny to jest naprawdę prościej i generalnie taniej.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.01.16]
Mogę polecić taką stronę jak www.esklepypsb.pl. Mają praktycznie wszystkie rodzaje materiałów z działu budowlanka. My do firmy najczęściej zamawiamy tutaj farby, lakiery, tapety, zaprawy. Duży wybór, przystępne ceny i szybka wysyłka.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[18.12.15]
W zimie lub jeszcze jesienią warto przygotować wszystkie formalności do uzyskania PnB. Min badania geologiczne gruntu: więcej informacji www.geolog.malopolska.pl
gość  avageo
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.12.15]
A gdzie w Krakowie można kupić wszystko to co tak naprawde jest potrzebne jeśli chodzi o remonty ? Oczywiście chodzi mi o to żeby kupic te potrzebne rzeczy w jednym miejscu i jeszcze uzyskac fachową poradę ?
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki