Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 13636

Liczba odpowiedzi: 163717

(33 odpowiedzi)
gość
Pytanie zadaje: Olek zalogowana [17.02.10]

Kiedy kupować materiały budowlane na dom??

Kiedy lepiej kupić materiały budowlane niezbędne do budowy domu?? Lepiej zacząć kupować już teraz czy poczekać?? Jak to wygląda z cenami, pójdą w górę??

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(274 - 225)
55%
[30.06.10]
Uważam, że zimą (styczeń, luty) materiały budowlane są najtańsze - producenci wolą sprzedać taniej, niż robić przestoje, składy budowlane też robią wszystko aby przyciągnąć Klienta. Zawsze można bez wychodzenia z domu zapytać o ceny 46 hurtowni budowlanych zrzeszonych za pomocą serwisu www.mam-sklad.pl i podjąć decyzję o zakupie materiałów budowlanych.
Pozdrawiam
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.11.15]
Wydaje mi się, że pora roku nie ma tu znaczenia. Ceny materiałów budowlanych utrzymują się na stałym poziomie, chociaż mogę się mylić. Ja bloczki ścienne kupowałem zimą od ww.keramzytsystem.pl, popatrz na to jakie są teraz ceny i jakie będą za kilka miesięcy (oczywiście jeśli nie śpieszy Ci się z budową).
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[15.11.15]
najlepiej znaleźć firmę do współpracy, która oferuje dobre ceny materiałów budowlanych, ja korzystam z oferty producenta betonu www.contractor.com.pl/ przez cały rok
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.11.15]
ja kupowałem, polecam mają dobrej jakości sprzęt no i nie jest drogi, a na tym mi najbardziej zależalo.
gość  rtgrg
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.09.15]
a czy ktoś z was kupował może materiały stąd www.polaszekleszno.pl ? :) zastanawiam się nad kupnem...
gość  gregrg
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[23.12.14]
Chyba jednak zerknełabym jak ktoś juz wspomniał do oferty centrum budowlanego, bo tam tak naprawde mozna znalezc wszystko.
gość  olga
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[24.11.14]
Teraz są fajne promocje artykułów budowlanych na zimę warto się zaopatrzyć już teraz . W tym sklepie budowlanym http://www.bk.biz.pl/ znajdującym się w Łodzi mają bardzo dobre ceny . Bardzo konkurencyjne w porównaniu do innych firm budowlanych . Na pewno byś trochę zaoszczędził . Firma jest w stanie dostarczać swoje materiały na terenie całego kraju.
gość  boczek952
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[19.11.14]
według mnie to teraz w okresie jesienno zimowym najlepiej kupować materiały budowlane bo mogą być tańsze. Ważne jest gdzie kupujesz takie materiały, czy w wielkich składach budowlanych czy w mniejszych sklepach. Jak robiłem remont to zaopatrywałem się w materiały w firmie http://www.zajkowska.com.pl/ U nich miałem wszystko czego potrzebowałem, nie musiałem szukać, dokupować. Sklep mam w mieście i tam mają odpowiednich fachowców którzy zawsze doradzają, pomagają przy wyborze odpowiednich materiałów.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[10.09.14]
Ja kupuję w Niemczech i transportuję do Polski. Tam są znacznie tańsze materiały i dużo lepsze. Wynajmuje firmę transportową http://www.mark.com.pl/ która zajmuje się całą logistyką.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.09.14]
Ja kupuję na razie rzeczy potrzebne do zaczęcia budowy, np. piach – w http://www.topaz-kruszywa.pl/ - nie ma co liczyć, że ceny będą niższe, więc lepiej jak się ma pieniadze to kupować. Moim zdaniem zawsze lepiej kupić wcześniej co potrzeba.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[09.08.14]
W przypadku styropianu, który jest odporny na działanie wilgoci, przechowywanie jest dość proste, nawet w zimne miesiące. Ważne jest tylko, aby płyty styropianowe nie były wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.
e-rzecznik Knauf Therm
erzecznikknauftherm  erzecznikknaufthermzalogowana
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki