Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15081

Liczba odpowiedzi: 210592

(5 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [17.11.17]
Tagi: praca | stojaca

Stojąca praca

Cześć, mam pytanie czy ktoś zna jakieś sposoby na bolące stopy? Pracuje po 10-12 godzin dziennie i jak przychodzę do domu to nic innego bym nie robiła tylko leżała..

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(31 - 1)
97%
[17.11.17]
Leżeć.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(31 - 1)
97%
[17.11.17]
Leżeć.
Leżeć.
gość  gość
↑ ↓
(3 - 57)
5%
[18.11.17]
A może problemem są niewygodne buty? Do takie pracy trzeba mieć porządne. Nie wiem, może spróbuj nosić wkładki ortopedyczne, pomagają. Mój mąż ma stojącą pracę i nosi wkładki stepforward. Ale wcześniej skonsultuj się z lekarzem może on coś podpowie, pomoże.
gość  gość
↑ ↓
(2 - 2)
50%
[20.11.17]
Czasem warto w przerwie zdjąć buty i pomasowac stopy
gość  gość
↑ ↓
(0 - 9)
0%
[27.02.18]
Do takiej pracy warto zainwestować w wygodne dobre, buty. Poza tym może poszukaj jakiś masaży na stopy, które możesz wykonywać samodzielnie w domu. Wieczorem przed snem można również moczyć nogi w wodzie z różnymi olejkami, pewnie w drogerii albo aptece znajdziesz takie bez problemu.
proArtur  proArturzalogowana
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[28.02.18]
WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!!
WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!
WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!!
WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!
WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamemWYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!! WYPERIDALAJ kuuuurvvo z tym spamem!!!
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki