Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15081

Liczba odpowiedzi: 210590

(4 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [16.10.17]
Tagi: ekologiczna | ladowarka

Ekologiczna ładowarka

Witajcie. Chcemy zainwestować dla naszej gminy w instalacje typu zielona ładowarka. Chodzi o miejsca z zasilaniem słonecznym do których można się podłączyć ze swoim tel lub tabletem i napełnić baterię. Zamawiał ktoś coś takiego? Jak wygląda wydajność takich akumulatorów?


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[17.10.17]
lepsza czerwona
gość  gość
↑ ↓
(1 - 15)
6%
[18.10.17]
Istnieje coś takiego jak ekologiczna ładowarka?
gość  domi85
↑ ↓
(1 - 64)
2%
[26.10.17]
Chcemy dla swojego miasta pozyskać zielone ładowarki i wszystko wskazuje na to, że się uda. Sam kontakt z producentem przebiega płynnie. Przedstawili nam pełną dokumentację, solary mają wysokie parametry, no i też sam design i funkcjonalność ładowarki na duży plus. Rzeczywiście przypomina ta konstrukcja drzewko, dobrze będzie wyglądać na tle miejskiej infrastruktury. Więcej o technologii można doczytać na smartta.pl.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 1)
0%
[08.01.18]
Słyszałem że w szkole naszego syna a właściwie przed szkołą ma stanąć ładowarka na energię słoneczną. Dokładnie to mają zamawiać od firmy ze strony smartta.pl. Ciekawe, myślę, że się przyda. Dzieci już od wieku przedszkolnego mają teraz swoje telefony. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, na ile ta energia ze słońca będzie wydajna. Ale zastanawiam się czy nie bardziej przydatne byłyby ławeczki zielone? takie moduły z panelami można dostawić do każdej ławki
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki