Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15031

Liczba odpowiedzi: 209831

Kategoria: Plany domów
(2 odpowiedzi)
DianaNaWozku95 Pytanie zadaje: DianaNaWozku95 zalogowana [02.09.17]
Tagi: nietypowe | nowa | obawy | szkola

Nowa szkoła - nietypowe obawy

Hej, mam 22 lata i od 4 września idę do nowej szkoły.
Od zawsze miałam bardzo duże problemy z nauką, dlatego nauczyciele odradzili mi podejście do matury, uległam, ale rok po roku podchodziłam do tej matury z marnym skutkiem - miałam zazwyczaj maksymalnie 10 % z matmy. Raz byłam w policealnej, ale było to na trzecim piętrze bez windy, więc zrezygnowałam
Od września idę do Szkoły Przysposabiającej do pracy. Będę się uczyć na pracownika biurowego. Ogólnie do tej szkoły można iść tuż po gimnazjum, można też po LO, ogólnie można tam się uczyć do maksymalnie 25 roku życia z roczną możliwością przedłużenia. Jest to typowa szkoła dla niepełnosprawnych. Będzie taka jedna dziewczyna na wózku, ale reszta dziewczyn będzie upośledzona umysłowo w stopniu lekkim - czyli takim który ledwo widać :)
Wiecie to taka szkoła prywatna - mundurki, klasy z podziałem na płeć.
Boję się, że będę tam człowiekiem - widmem po pierwsze z racji możliwej różnicy wiekowej, po drugie nie będę mogła być we wtorek w szkole bo muszę iść na ważne badania do poradni a one są mi niezbędne by uczęszczać do tej szkoły.
Nie wiem co robić...
A może w ogóle lepiej zrezygnować?


Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Odpowiedzi
↑ ↓
(1 - 2)
33%
[02.09.17]
te twoje wypociny wsadz sobie w d**e
gość  gość
↑ ↓
(1 - 1)
50%
[02.09.17]
Wydaje mi się, że przyjaźnie cię przyjmą, bo jako starsza osoba i to do tego bez upośledzenia intelektualnego łatwo ci będzie wypracować sobie szacunek.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki