Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 14461

Liczba odpowiedzi: 197353

(3 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: Gość zalogowana [14.05.17]
Tagi: Gdzie | do | isc | mam | szkoly

Gdzie mam iść do szkoły

Cześć nie wiem gdzie iść do szkoły po gimnazjum mam w swojej okolicy technikum np technik administracji lub ekonomista ale mam ,2 z matematyki i nie wiem czy bym sobie poradziła jest też dalej ode mnie technikum ale jakoś tak boję się gdzieś dalej sama iść z dojazdami też ciężko mam pytanie czy no jak pójdę do ogólniaka np na humana to będę mogła iść na studia kosmetologię lub fryzjerke pomocy nie znam się na tym

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(1 - 0)
100%
[15.05.17]
koniowi zamelduj.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(1 - 0)
100%
[15.05.17]
koniowi zamelduj.
koniowi zamelduj.
gość  gość
↑ ↓
(2 - 6)
25%
[17.05.17]
Ja poszłam do technikum fryzjerskiego i nie żałuję decyzji, bo pracuję w zawodzie i jestem zadowolona. Do tego oczywiście po skończeniu szkoły zrobiłam różne kursy, teraz jestem np na stylizacji paznokci w szkole policealnej rocznej żeby mieć jakieś dodatkowe kwalifikacje. Także polecam!
gość  Majka
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[20.06.17]
Idź do szkoły po której będziesz mieć w ręku konkretny zawód. Łatwiej Ci będzie znaleźć pracę. Majka ma rację, technikum to nie jest szkoła dla ludzi, którzy się nie chcą uczyć, tylko właśnie dla osób, którym zależy na zawodzie i na tym żeby nie siedzieć później w pośredniaku. Ja skończyłem liceum, poszedłem na studia i mam najzwyklejszą pracę za marną pensję. Ocknąłem się niedawno i na logistykę do szkoły policealnej też się wybieram, bo właśnie zawód jest potrzebny.
gość  Mirek
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki