Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15031

Liczba odpowiedzi: 209831

(17 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [06.01.17]
Tagi: Gdzie | bloku | by | jak | kupiec | mieszkanie | na | najlepiej | najszybciej | niego | oglosic | sie | sprzedac | znalazl

Mieszkanie w bloku gdzie najlepiej ogłosic by jak najszybciej sprzedac ,jak najszybciej znalazł sie na niego kupiec ?

Witam mam pytanie gdzie najlepiej ogłoszenie dac o tym że chce sprzedac mieszkanie w bloku ? Tak żeby szybko znalazła się osoba zainteresowana kupnem ,żalezy mnie żeby jak najszybciej ktoś kupił ode mnie mieszkanie .Gdzie można dac ogłoszenia gdzie są osoby sprawdzone że na pewno będą zainteresowane oferta ,będą chciały zobaczyc jak wyglada mieszkanie ? Czy opłaca się dawac do gazety typu anonse ? Czy tam szybko ktoś by się znalazł chetny na kupno ? Myślimy też w domu dac ogłoszenie wpierw do spółdzielni mieszkaniowej ale też myślałem żeby dac ogłoszenie w internet .Teraz na jakich stronach najlepiej można takie ogłoszenie dac ? Chodzi też żeby na pewno ktoś się odezwał na kupno no bo chce to mieszkanie sprzedac jak najszybciej .Dlatego teraz już od początku roku działam żeby to mieszkanie sprzedac tak do wakacji bym chciał kogos znalezc na kupno .Teraz tylko chce już zaczac własnie ogłaszac że chce sprzedac żeby do wrzesnia tak już móc sprzedac .Czy są darmowe strony gdzie można takie ogłoszenia zamieszczac ? Tak żeby ono dłużej pobyło a nie że na tej stronie jest limit czasu na ogłoszenia .Jakie jeszcze gazety są dobre oprócz anonse gdzie można dac na szybko ogłoszenie o sprzedazy mieszkania w bloku ? Jeśli panstwo maja jakies namiary gdzie można szybko ogłosic sprzedaż mieszkania żeby od razu ktoś odpowiedział na to ogłoszenie .Chciałbym też dac ogłoszenie do spółdzielni pod która należy blok ale ogłoszenia na stronach gdzie wystawia się mieszkania na sprzedaz też bylyby dobre .

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(27 - 13)
68%
[06.01.17]
napisz cos jeszcze bo nie ogarniam
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(27 - 13)
68%
[06.01.17]
napisz cos jeszcze bo nie ogarniam
napisz cos jeszcze bo nie ogarniam
gość  gość
↑ ↓
(8 - 16)
33%
[09.01.17]
Jeżeli chodzi o ogłoszenia to ja wam osobiście polecam http://anonsegorzow.pl. Uważam, że to świetny wybór, jeżeli chodzi o tego typu rzeczy.
gość  gość
↑ ↓
(8 - 26)
24%
[11.01.17]
jak chcesz bardzo szybko sprzedać to po prostu daj niższą cene trochę niz konkurencja to Ci sie sprzeda w miesiąc :P

http://www.lexagit.pl/nalezy-w(...)wierzytelnosci/ cesja umowy
ogorkowa  ogorkowazalogowana
↑ ↓
(8 - 5)
62%
[13.01.17]
Sprzedawałam już i mieszkanie i lokal handlowy. Skorzystałam z usług pośredniczki nieruchomości . Przez pół roku żadnych efektów. Potem dałam ogłoszenie na znanych portalach pośrednictwa nieruchomości . Dalej nic.
Wreszcie zamówiłam duży baner / 3m x 1,20m /w kolorze żółtym ,czarne napisy.Powiesiłam na balkonie mieszkania i wreszcie zaczęły dzwonić telefony w tej sprawie.W ciągu pierwszego tygodnia miałam ponad 30 telefonów.Potem ludzie zaczęli przychodzić i oglądać mieszkanie.Oprócz tego zachęciłam kupujących niższą ceną niż obowiazuje na rynku nieruchomości.Po dwóch tygodniach spisaliśmy umowę sprzedaży u notariusza.
Tylko baner /koszt 130 zł/ i niższa cena .
gość  Basia
↑ ↓
(2 - 10)
17%
[24.01.17]
Ja też uważam, że wynajęcie biura nieruchomości to dobry pomysł. Jednak uważam, że wybór odpowiedniej kancelarii notarialnej jak już dokonamy sprzedaży tez jest ważne. Ja zawsze korzystałam z usług kancelarii www.jeziorscy.com.pl. Bardzo szybka - miła i fachowa obsługa.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[08.06.17]
Myślę, że najszybciej sprzedasz jak znajdziesz sobie dobrego agenta, pośrednika obrotu nieruchomościami. Oni wiedzą już jak znaleźć kupca, jak zaprezentować mu zalety mieszkania. Jeśli Twoje miasto to Poznań to mogę polecić http://ptaknieruchomosci.pl/ - mają duże doświadczenie w kwestii sprzedaży i wynajmu mieszkań.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[05.07.17]
możesz spróbować dodać ogłoszenie również tutaj - http://nieruchomoscigorzow.eu
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[16.08.17]
Warto rozważyć współpracę z deweloperem. Ja sprzedałam mieszkanie dzięki http://samson-dom.pl/ - bardzo uczciwi ludzie, pomogli mi załatwić wszelkie formalności.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[12.09.17]
Mieszkanie pod wynajem to świetna inwestycja więc po co sprzedawać? Byłem w podobnej sytuacji i zatrudniłem zarządcę nieruchomości z firmy http://afkpol.com który za mnie zajmuje się ściąganiem czynszów od lokatorów przez co ja zarabiam nie tracąc swojego czasu.
gość  gość
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[03.10.17]
Najlepiej zlecić to zadanie pośrednikowi nieruchomości, oni wiedzą gdzie uderzyć żeby szybko sprzedać mieszkanie. Ja korzystałam z usług pana Marcina Wilczyńskiego i nieruchomość sprzedała się w ciągu miesiąca.
gość  Basia
12
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki