Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15085

Liczba odpowiedzi: 210775

(27 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [01.03.15]
Tagi: czy | ma | mdm | sens | to

MDM czy to ma sens

duzo teraz mowi sie o zmianach w MDM czy one mają sens i czy faktycznie bedzie można kupić mieszkanie z rynku wtórnego?

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(69 - 1)
99%
[05.05.15]
gość
Nie jestem i nigdy nie byłam najlepszą przyjaciółką mojej siostry, ale od kiedy powiedziała mi o programie WDM nie mogę nie kochać jej ponad wszystkie moje BFF . Program WDM zaoferował mi podmywanie okolic intymnych i teraz mieszkam we WŁASNYM pokoju. Masz tu ich stronę: wieszalniedlamodnych. com - dzięki, sis .
HA HA HA HA... co za tekst. Czego to spamerzy nie wymyślą :D
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(2 - 19)
10%
[01.03.15]
z rynku wtornego to pierwsze słyszę. chyba tylko nowe od developera bo to o to chodzi zeby sektor budowlany sie rozwijał. ale sama pomoc z tego programu to dobra opcja jak ktos nie ma wkladu wlasnego.
gość  gość
↑ ↓
(3 - 20)
13%
[16.03.15]
Teraz od 1-go stycznia jest podwyższona kwota, jaką trzeba mieć, aby ubiegać się o kredyt. Zależy, gdzie kto kupuje mieszkanie. W Warszawie – masakra – drogo jak diabli. Ja kupowałem w Zabrzu od Trojana – mieszkania są w dobrym standardzie i do tego nieporównywalnie tańsze. Akurat udało mi się załapać na MDM, bo na tym osiedlu, gdzie kupowałem mieszkanie takie właśnie były. Deweloper pomógł załatwić wszystkie formalności.
gość  simek
↑ ↓
(2 - 30)
6%
[16.03.15]
Nie jestem i nigdy nie byłam najlepszą przyjaciółką mojej siostry, ale od kiedy powiedziała mi o programie MDM nie mogę nie kochać jej ponad wszystkie moje BFF . Program MDM zaoferował mi dofinansowanie i teraz mieszkam we WŁASNYM mieszkaniu. Masz tu ich stronę: mieszkaniedlamlodych. com - dzięki, sis .
gość  gość
↑ ↓
(3 - 22)
12%
[16.03.15]
Jesteś młody i pragniesz własnego mieszkania? Zajrzyj na stronę programu MDM: mieszkaniedlamlodych.com - na pewno się nie zawiedziesz .
gość  gość
↑ ↓
(2 - 19)
10%
[16.03.15]
wg mnie tak. Sama namawiałam syna na skorzystanie z tego programu, bo brakuje mu troche na zakup nowego mieszkania tu http://www.gor-pis.pl/oferta.html . mam nadzieje ze dosatnie te pieniadze i będzie mogl się urządzac.
gość  gość
↑ ↓
(1 - 22)
4%
[18.03.15]
Wydaje mi się że jeśli chodzi o rynek wtórny to również się wlicza. Ja kupowałem mieszkanie w bloku zarządzanym przez http://nieruchomosci-slask.pl/ i miałem dofinansowanie.
gość  Monterro89
↑ ↓
(2 - 24)
8%
[21.03.15]
Nie wiem, z tego co się zdążyłam zorientować to w grę wchodzi rynek pierwotny a zwiększyły się limity które i tak nie są na tyle wysokie żebym uzyskała dopłatę do http://marvipol.pl/inwestycje/(...)ia/o-inwestycji , w Warszawie trudno się w nim zresztą zmieścić.
gość  kasia
↑ ↓
(5 - 31)
14%
[01.04.15]
Jeżeli poszukujesz informacji o programie MDM, polecam zajrzeć na stronę http://www.dopoznania.pl/warsz(...)newsy/mdm.html, znajdziesz tam wiele artykułów na ten temat. :)
gość  gość
↑ ↓
(2 - 21)
9%
[16.04.15]
Jesteś młodym człowiekiem, któremu marzy się własne gniazdko? Sprawdź, czy dofinansowanie z programu MDM dotyczy również Ciebie. Zapraszam na mieszkaniedlamlodych.com .
gość  gość
↑ ↓
(2 - 26)
7%
[24.04.15]
A ja jestem mądry i kupiłem fajne mieszkanie z rynku wtórnego. Ładne, przestronne i duuuużo tańsze niż psełdomieszkania od wrocławskich deweloperów. Teraz mi przeprowadzkę organizuje firma http://www.przeprowadzka.wroc.pl/ więc za niedługi czas będę na swoim już. Bez kredytu.
gość  re re kum kum
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki