Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15042

Liczba odpowiedzi: 209964

Kategoria: Budowa domu
(16 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [04.01.14]
Tagi: dom | dzialce | na | trojkatnej

Dom na trójkątnej działce?

Mam możliwość kupić bardzo tanio trójkątna działkę (na droższą mnie nie stać) ale nie wiem czy da się na takiej działce dom pobudować, ktoś może słyszał o domu na małej (547 m2) trójkątnej działce? Boki tej działki mają: front 47 m, i boki 27 m i 39 m. Czy ja tam coś małego zmieszczę czy nie ma szans? BO nie wiem, czy w ogóle jeździć i się w gminie dowiadywać.

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(24 - 4)
86%
[05.01.14]
Informuję tylko, że zrobienie projektu to nie wszystko. Jeszcze trzeba kogoś z uprawnieniami, kto to podpisze (łącznie z instalacjami). No i trzeba pouzgadniać w różnych instytucjach.
gość  gogorek

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.01.15]
Można budować się na takiej działce, czemu nie? Jakbyś miał wątpliwości, to warto zasięgnąć fachowej porady dobrego geodety. Ja ostatnio korzystałem z usług http://www.kadlubowski.waw.pl/oferta.html i to było jak najbardziej opłacalne. Polecam.
gość  amel
↑ ↓
(1 - 0)
100%
[22.02.15]
http://eosielsko.pl/wiadomosci(...)-na-wlasne-oczy
TRIANGLE HOUSE
Zobacz link jak wygląda ten dom.Jest naprawdę dobrze zaprojektowany i nawet posiada dwa kominy (kominek i źródło zasilania ciepłem).Zobacz jak budują W SYDNEY i pamiętaj zawsze to twoje trzy kąty :).
gość  SIGISMUND
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[22.02.15]
OTO PRZYKŁAD BARDZO WYSZUKANYCH PROJEKTÓW:

http://www.chenchowlittle.com/(...)roof-house.html
POZDRAWIAM
gość  SIGISMUND
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[02.03.15]
Można, pewnie, ze tak. Ja mam bardzo nieksztaltna dzialke tutaj www.dzialki-szczecin.com to w Kobylance obok szczecina i zakochałem się z czasem w tym kształcie dziwnym
gość  csacsadwq
↑ ↓
(0 - 0)
0%
[17.03.16]
Jakiego kształtu działki potrzebuję do budowy tego projektu http://wybieramprojekt.pl/proj(...)mu-arte-2-dk84/ ? Możecie coś doradzić ? Kwadrat, prostokąt ?
gość  noea
↑ ↓
(2 - 0)
100%
[27.03.17]
Jak słyszę że ktoś chce zainwestować w ‘bardzo tanią’ działkę to już przechodzą mnie dreszcze. Pewnie że są i takie oferty gdzie taka działka jest w porządku ale bardzo często jest z nią coś nie tak. Koniecznie trzeba w takim przypadku wynająć geologa który sprawdzi teren czy nie jest na przykład podmokły albo osuwiskowy (jak coś to od siebie polecam www.geoxx.pl). Mój brat się właśnie na tym sparzył i jeszcze do tej pory odczuwa to finansowo.
gość  gość
12
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki