Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15041

Liczba odpowiedzi: 209944

(14 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [10.02.13]
Tagi: czym | developera | dobrego | po | poznac

Po czym poznać dobrego developera?

Jak wiadomo najwięcej zależy od developera. Jak rozpoznać dobrego developera? Jakie sztuczki stosują nieuczciwi developerzy?

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(16 - 7)
70%
[11.02.13]
Jakie sztuczki stosują nieuczciwi developerzy?
:) ;)
pomysłowość ludzka NIE ZNA GRANIC !
i ciągle rodzą sie "nowe" pomysły
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(16 - 7)
70%
[11.02.13]
Jakie sztuczki stosują nieuczciwi developerzy?
:) ;)
pomysłowość ludzka NIE ZNA GRANIC !
i ciągle rodzą sie "nowe" pomysły
Jakie sztuczki stosują nieuczciwi developerzy?
:) ;)
pomysłowość ludzka NIE ZNA GRANIC !
i ciągle rodzą sie "nowe" pomysły
gość  gość
↑ ↓
(14 - 8)
64%
[25.02.13]
+1no czyli te 60 fps w interfejsie robi rf3żnicę bo na forum każdy się poecdina płynnością w stosunku do ICS.ekstra, nic tylko czekać na cyanogenmod, bo pewnie oficjalnej aktualizacji się nie doczekam(Note),
gość  gość
↑ ↓
(16 - 8)
67%
[25.02.13]
SliverPL pisze:Zdecydowanie ostatnio dołączyłem do osf3b ZIRYTOWANYCH. Mija priwae rok a my o grze nie wiemy priwae nic. Z gracza najbardziej napalonego na GTA V stałem się graczem ktf3ry traci zapał na granie w V
gość  gość
↑ ↓
(13 - 7)
65%
[26.02.13]
Ja nie spodziewałem się nicezgo spektakularnego ponieważ:1) to wersja prewiev2) do ktf3rej nie będę mf3gł zapraszać swoich znajomychPo testach stwierdziłem1) świetne narzędzie do wspf3łpracy obojętne czy na lini kolega-kolega, wspf3łpracownik-szef-wspf3łpracownik, wykładowca-profesor itp.2) tekst nie jest stały cały czas się edytuje, taka nie kończąca się dyskusja, i tak to właśnie jest w rzeczywistości dyskusja ewoluuje, i poglądy z przed dyskusji w jej trakcie ulegają zmianie, na co wave pozwoli zredagować, natomiast e-mail nie.3) wave to coś pomiędzy e-mailem, chatem, forum dyskusyjnym, docsamiJestem ciekaw kiedy gmail odejdzie w niepamięć, albo kiedy zostanie zintegrowany/podmieniony na wave 5-10 lat?
gość  gość
↑ ↓
(11 - 7)
61%
[28.02.13]
Opcja pod tytułem: rekompiluje swoje kojrecymne oprogramowanie z uproszczonym GUI na komf3rki Nokii mi się podoba, konieczność przejścia na forkowaną wersję open source już trochę mniej (choć niezależnie od wszystkiego nadal to rozważam). Wersja pesymistyczna jest bardzo mało prawdopodobna. Nokia nic nie zyska na utopieniu Qt, z ktf3rego korzysta już zbyt dużo poważnych firm, za to połączenie Qtopii z OpenMoko jest jej jedyną szansą walki z Androidem Symbian nie ma żadnych szans. Będę wdzięczny za każde info i interpretację tego posunięcia.
gość  gość
↑ ↓
(11 - 8)
58%
[28.02.13]
Przede wszystkim trzeba szukać opinii o deweloperze i przejść się jeśli jest możliwość na jego wcześniejsze budynki i popytać:)
RioDeJaneiro  RioDeJaneirozalogowana
↑ ↓
(7 - 10)
41%
[10.04.13]
No właśnie ja zamierzam się przejść na Robyga na Wilanów i na Bemowo w niedzielę na otwarte, bo też szukam czegoś niedrogiego. I tak się skłaniam właśnie ku Wilanowowi, oglądam tam różne rzeczy, bo jak my się teraz hajtamy to dla rodziny chyba najlepiej, bo i zielono i rodzinnie.
gość  gość
↑ ↓
(8 - 7)
53%
[20.06.13]
Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę jak długo działa na naszym rynku taki developer, im dłużej tym pewniejszy. Największym developerem i godnym zaufania jest JWC na przykład
gość  gość
↑ ↓
(9 - 6)
60%
[28.06.13]
To racja, nie kupiłabym mieszkania od developer, który dopiero zaczął albo nie ma żadnych dobrych opinii. Najlepsi są na rynku od lat, dużo ludzi kupuje od nich mieszkania i takim najlepiej zaufać.
gość  flajka
↑ ↓
(4 - 4)
50%
[30.08.13]
takiego, który nie boi się spisać umowy i nie boi się rozmawiać o szczegółach umowy, jeśli zacznie coś kręcić i Cię zbywać to można mieć przypuszczenia, dobrego poznasz też po tym jak wcześniej budował, bardzo łatwo zweryfikowac nawet pytając mieszkańców danego osiedla
gość  gość
12
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki