Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15041

Liczba odpowiedzi: 209944

(7 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [19.07.12]
Tagi: jak | kuchnia | mieszkania | na | podoba | pomysl | remont | salon | sie | taki | wam | wykonczenie | łazienka

Jak wam sie podoba taki pomysł na wykonczenie mieszkania?

Od niedawna prowadzę blog na temat aranżacji i wykończenia mieszkań i domów - jeżeli macie ochotę go obejrzeć zapraszam http://adamremontuje.blogspot.com/

Załączone pliki:
PC170040.JPG
Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(21 - 7)
75%
[07.08.12]
Fajnie wygląda to na pierwszy rzut oka, jednak przypuszczam, że szybko się znudzi.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(38 - 27)
58%
[01.08.12]
rybki niby ładne ale zupełnie mi się nie kojarzy z kuchnią ;) być może się nie znam
gość  gość
↑ ↓
(21 - 7)
75%
[07.08.12]
Fajnie wygląda to na pierwszy rzut oka, jednak przypuszczam, że szybko się znudzi.
Fajnie wygląda to na pierwszy rzut oka, jednak przypuszczam, że szybko się znudzi.
gość  gość
↑ ↓
(17 - 15)
53%
[09.08.12]
A jak wam się podoba ten egzotyczny salon? http://www.tetate.eu/portfolio(...)ml#fwgallerytop ?? Myślicie że jest funkcjonalny?
gość  gość
↑ ↓
(36 - 28)
56%
[23.09.12]
Wszystkie produkty mają Kalorien.Kalorien jest w żywności, co daje eegnrię. W odniesieniu do świeżych warzyw, kalorii nie jest problemem. Organizm metabolizuje łatwo i szybko tych kalorii ze względu na strukturę białek w warzywach jest podobny do naszego miejsca w budulec naszych komf3rek. Bf3g uczynił to, gdy stał się człowiekiem. Bf3g stworzył każdego nasion owocf3w i warzyw, ktf3re rosną z ziemi. Bf3g stworzył człowieka z prochu ziemi (gruntu). Zobacz Genesis rozdział 2 i 3.Je ciemniejszy warzywko, tym więcej korzyści. Niemniej jednak, wielu decyduje kolorowych warzyw. Nie są one o ilości kalorii w warzywach zrobić wunderbar.Auch. Więcej z pustych kalorii w żywności, takich jak: kolacje mikrofalowa TV, przetworf3w spożywczych pakowanych, herbatniki, ciasta i lody. Te produkty mają dużo kalorii, bogatych w tłuszcze, a wraz z nim zyskasz dużo na wadze:).
gość  gość
↑ ↓
(9 - 9)
50%
[24.09.12]
Przeprosiny przyjmuję, zazdra się najlepszym I nawet nie trzeba było mnie tak oficjalnie tytułować Myślę, że ta nieokreśloność wynika z faktu, iż jak coś wisi w Internecie, to niejako "na stałe". Nie ma żadnej liczby egzemplarzy, kt re jak się wyprzedadzą to koniec i albo mamy prawo do dodruku albo nie. Gdyby licencja była zawierana np. na rok, to po tym czasie administracja musiałaby się kontaktować z autorem albo na odwr t, czy przedłużamy umowę, czy nie, a w razie gdyby ktoś się zapomniał, albo coś by się przeciągnęło, książki znikałyby z oferty, po czym zn w by się pojawiały i wynikłoby z tego og lne zamieszanie.A może jest to po prostu ten fragment regulaminu, kt ry powinien zapalić nam czerwone światełko w głowie.
gość  gość
↑ ↓
(8 - 13)
38%
[25.09.12]
heheh Weź to zartem Napisz jej ok wporządku a wiec nie cechsz zebym męczył CIe godzinami smsami nie dawał spokf3ju i przestrzeni? Nie cechsz żebym ciagle muwił jaka jestes sliczna Stawiał Cie na piedestale i Nosił na rękach jak Krf3lowa??? Zastanf3w sie bo Promocja Mija I w Tym pakiecie ktf3ry oferuje juz tego nie bedzie he he ;D Mam też jeszcze jeden bonus:) ale To pf3źniej tak jej walinij ;D
gość  gość
↑ ↓
(8 - 6)
57%
[14.05.13]
Teza z pierwszego zdniaa wcale nie jest dziwna. Wszak codziennie coś jemy, i w zdecydowanej większości są to rzeczy mogące pogorszyć nasz stan zdrowia, tymczasem bycie ofiarą napadu to wyjątek. Świadczy to nawet dobrze o inteligencji respondentf3w, ktf3rzy realnie kalkulują małą szansę wystąpienia choćby niebezpiecznego zdarzenia.
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki