Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15085

Liczba odpowiedzi: 210762

(8 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: gość zalogowana [13.06.12]
Tagi: Gdzie | PARKIETY | krakowie

Gdzie parkiety w Krakowie?

Witam, jakiego polecacie parkieciarza w Krakowie? Znalazłem takiego, ale nie mogę się zdecydować.
www.parkietypanele.pl

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(20 - 7)
74%
[14.06.12]
Jest tego muuuultum WYSTARCZY TYLKO WYGOOOOOOGLAĆ SOBIE !

wpisując połowe mniej niz tu
ale wpisując TO do...
JAKIEJKOLWIEK
wyszukiwarki internetowej !!!
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(20 - 7)
74%
[14.06.12]
Jest tego muuuultum WYSTARCZY TYLKO WYGOOOOOOGLAĆ SOBIE !

wpisując połowe mniej niz tu
ale wpisując TO do...
JAKIEJKOLWIEK
wyszukiwarki internetowej !!!
Jest tego muuuultum WYSTARCZY TYLKO WYGOOOOOOGLAĆ SOBIE !

wpisując połowe mniej niz tu
ale wpisując TO do...
JAKIEJKOLWIEK
wyszukiwarki internetowej !!!
gość  gość
↑ ↓
(20 - 9)
69%
[27.06.12]
Zapraszam do salonu firmowego Kopp na ul. Zakopiańską 56A. Można u nich również zamówić montaż. Maja duży wybór wszelkiego rodzaju drewna na podłogę. Dobra jakość i rozsądna cena.
gość  Misiaka
↑ ↓
(18 - 6)
75%
[18.07.12]
No proszę na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że prciaytznke nie wpisuję nazwy serwisu, do ktf3rego chcę dotrzeć. Wpisu na blogu Google też nie pamiętałem, dzięki za przypomnienie. Jednak sklerozę zaczynam mieć zaawansowaną Co do samego wyświetlania Interia i Onet rzeczywiście korzystają z silnika Google, ale WP korzysta z NetSprinta. W związku z tym upada teza, że jest to bonus za korzystanie z Google. Upada także teza o pojawianiu się wyszukiwarki dla serwisf3w z wysokim PR cała wspomniana wyżej czwf3rka ma PR=7. Być może istotny jest wewnętrzny PR, ale tego się nie dowiemy :>
gość  Ganesh
↑ ↓
(17 - 9)
65%
[18.07.12]
PiotrTaaak, Kora i powiatowy ok też słyszałem. Dopowiem jcezsze Charlie Sheen mega gwiazda serialu w US, 45l i mnf3stwo pieniędzy zarobionych uczciwie ciężką pracą i co z tego? Ale nie znamy ich życia, nie wiemy jak narkotyk odciska się na ich życiu. (Ok o Sheenie czasem słychać) widzimy tylko to co podaje nam tvn (powiatowy) i coś tam gdzieś tam o Jackowskiej i tyle. Skąd pewność że słynna piosenkarka nie jest zniszczoną narkomanką, lub że nie budzi się codziennie i żeby sobie przypomnieć o co biega, musi przypalić mj? Tak jak podziwiana niegdyś i hołubiona do dziś Agnieszka Osiecka ktf3ra była alkoholiczką? Ja pytam czy znasz blisko ludzi ktf3rzy biorą długo narkotyki? ojciec, brat, wujek, stryj, kuzyn, może matka czy siostra czy znasz takie osoby o ktf3rych coś więcej wiesz, o ich życiu codziennym?ObrrMf3wisz że znasz ludzi palących wiele lat ? I to Cię przekonuje że jednak warto i można brać bezkarnie narkotyki? (ok marihuanę)Rozumiem że palacze marihuany bardzo chcą aby zdjąć z nich odium konsumentf3w narkotykf3w i zawsze będą prf3bować wrzucić mj do worka z alkoholem i nikotyną niż z amfą, herą i koką.Lepiej żeby to była używka niż narkotyk pewnie że lepiej choćby dla ich dobrego samopoczucia. Ale to Wasze życie, ja na szczęście nie biorę i cholernie się cieszę że będąc młodzianem nie spotkałem nikogo na mojej drodze kto by mnie wkręcił w ten temat.Pozdrawiamp.s. czyli co, wierzycie że jednak da się popalać marihuanę i się nie uzależnić ? wierzycie że Wam personalnie się to uda ?
gość  gość
↑ ↓
(13 - 11)
54%
[20.07.12]
i głupawe gesty w postaci wysyłania rządowym slaomotem ekipy ratownikf3w, o ktf3rym z gf3ry wiadomo, ze i tak nie ma gdzie wylądować. I gadanie o doraźnych pieniądzach dla Haitańczykf3w. Zasypią Haiti bandażami i przeterminowanymi konserwami i zapomną po miesiącu, dobroczyńcy popaprani. Jedyna skuteczna pomoc dla tych biedakf3w tosolidna biała administracja, policja i wojsko. Czyli zrobienie z Haiti, de facto ,kolonii. I to na kilkadziesiąt lat. Tu akurat Polska ma niewiele do roboty.
gość  gość
↑ ↓
(9 - 8)
53%
[05.01.15]
Jestem z pod Krakowa, a parkiet i parkieciarz miałam z Zadobrza (z tamtych okolic pochodzę ) polecam ich sklep oraz ekipy montujące. To prawdziwy producent, bez pośredników, byłam w ich firmie przed zamówieniem podłóg.
https://sklepzpodlogami.com.pl/

Anka
gość  gość
↑ ↓
(12 - 6)
67%
[20.07.16]
That's a smart way of thkinnig about it.
gość  gość
↑ ↓
(8 - 10)
44%
[23.07.16]
I'm shekcod that I found this info so easily. http://vmwqoqmuxsi.com [url= http://ffoohuv.com] ffoohuv [/url] [link= http://ueyfhdpc.com] ueyfhdpc [/link]
gość  gość
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki