Wokół mieszkania, domu i ogrodu.

Budowa, remont, podatki, rachunki...

Liczba pytań: 15084

Liczba odpowiedzi: 210749

(18 odpowiedzi)
gość Pytanie zadaje: Chińczyk zalogowana [06.05.12]
Tagi: chin | cz | jak | kultury | pokoj | stylu | urzadzic

Jak urządzić pokój w stylu kultury Chin? Cz.2

4.Na rysunku 4 umieściłem widok ściany od zewnątrz na prawo od okno czerne są to rurki od ogrzewania.Postanowiłem zakryć je czarną płyte sworzyć coś w rodzaju półeczki. O szerokości góra 15cm. Na jej wierzchu chce umieścić coś takiego:
http://projektywnetrz.files.wordpress.com/200 8/06/przedpokoj_styl_chinski.jpg
(zielone pędy) TU MOJE OGROMNE PYTANIE gdzie mogę kupić nie mówię tu o prawdziwym bambusie tylko sztuczny bambus? Proszę o pomoc.

5. Na rysunku widok z góry umieściłem szarym polem planowane łożko. PYTANKO, co kupić chyba czarne jakieś łożko, myślałem o amerykance w dzień złożone i więcej miejsca.Pokój jest mały, więc ten X to miejsce rozożenia. Macie jakieś propozycje linki?

6. W miejsce gdzie mamy literę K chce umieścić coś w rodzaju komody. Na wierzchu będzie akwarium. Jednak czy ktoś może podsunąc tani zamiennik komody w stylu chińskim? Wszytko co jest to są eksponaty-drogie.Proszę o linki.

7. Litera B oznacza biurko, będzie wykonane na zamówienie pod komputer. W kolorze cały czarny a niktóre półki czerowne.Od niego na lewo (Te X-y) Są to na wysokość 120cm półki (rys.1) Mozna powiedzieć że na tej ścianie gdzie mam skos będzie na całości mini regał.

8.Szary prostokąt i dwa obok to czarny stolik oraz, i tu pojawia się kolejne PYTANIE czy wypada zastosować poduszki w kluturze chińskiej tak jest? Czy fajne pufy z czerownym środkiem Całe czarne pufy(zrobiłem szary aby było widać)? Jak sądzicie?

9.Oczywiście na sufit jakiś czerowny lampion;] A i tu kolejne PYTANIE jaki fajny dywan dać na podłogę jakieś linki?

Najlepsza odpowiedź
↑ ↓
(129 - 84)
61%
[07.05.12]
Ja bym Ci radziła żebyś nie robił pokoju czarnego albo czerwonego całego możesz np. zrobić w odcieniach bieli z dodarkiem czerwonego/brązowego plus złota. Dałam przykłąd, chińsko łądnie i bez natłoku ciemnych kolorów.
gość  gość

Sortuj wg: najstarszych / najnowszych / najlepszych
Inne odpowiedzi
↑ ↓
(109 - 91)
55%
[06.05.12]
to będzie ciąg dalszy mojej wizji z postu poprzedniego ;)
4. na obudowę polecam wybrać jakąś ażurową obudowę, która odda trochę chiński klimat, niekoniecznie czarną, ale w kolorze ciemnego drewna. ażur, czyli mam na myśli coś takiego: www.bizeo.pl/zdjecia/obudowa-k(...)oryfera-217.jpg
'sztuczny zielony bambus', czyli lucky bamboo znajdziesz wszędzie, nawet w biedronce, kosztuje około 2-3 zł / szt, tylko że to nie jest tak wielkie jak bambusy z twojego zdjęcia.
5. pomyśl przyszłościowo, niedługo przyjdzie do ciebie dziewczyna, jak będziecie spać na takim małym łóżku? :) no i co ty się na ten czarny tak uparłeś...
7. co ty się tak uparłeś na ten czarny i czerwony... drewno, koleś, ciemne drewno!
8. sądzę, że dobre będą całe czarne pufy, a na nich złote poduchy.
9. ...co ty się tak na ten czerwony uparłeś. na sufit biały papierowy lampion. dywan mocno zdobiony, u ciawasów znajdziesz.
gość  gość
↑ ↓
(99 - 87)
53%
[06.05.12]
najlepiej daj aranż wg. kultury MING !!!
gość  Reika
↑ ↓
(129 - 84)
61%
[07.05.12]
Ja bym Ci radziła żebyś nie robił pokoju czarnego albo czerwonego całego możesz np. zrobić w odcieniach bieli z dodarkiem czerwonego/brązowego plus złota. Dałam przykłąd, chińsko łądnie i bez natłoku ciemnych kolorów.
Ja bym Ci radziła żebyś nie robił pokoju czarnego albo czerwonego całego możesz np. zrobić w odcieniach bieli z dodarkiem czerwonego/brązowego plus złota. Dałam przykłąd, chińsko łądnie i bez natłoku ciemnych kolorów.
Załączniki:
Chinese theme living room.jpg
 
gość  gość
↑ ↓
(177 - 136)
57%
[07.05.12]
I jeszcze jedno zdjęcie
Załączniki:
Chinese-Girls-Room-Designs-2.jpg
 
gość  gość
↑ ↓
(105 - 89)
54%
[08.05.12]
Hyy pomyślę na tym wszystkim co napisaliście, za co bardzo dziękuje. Macie racje cały pokój na czerwono lipa, jeszcze mam pokój od południa mało słońca wpada. Dzięki za propozycje, remont za 3tyg więc jeśli coś komuś wpadnie jakaś sugestia pisać;] THX.
gość  Chińczyk
↑ ↓
(68 - 59)
54%
[13.05.12]
ja kupowałem fajna tapete w chnskimi motywami od http://allegro.pl/listing/user(...)?us_id=25078244
gość  kasia
↑ ↓
(55 - 48)
53%
[08.06.12]
ale mnie zaskoczyliście bo ja raczej nie lubię takiego stylu, ale te wasze propozycje są naprawdę przesuper ;)
marchewka  marchewkazalogowany
↑ ↓
(52 - 48)
52%
[18.07.12]
to jest on obliczany jako steusnok wydatkf3w państwa do PKB i tyle , niema wiec on nic wspf3lnego z konkretnymi obciążeniami podatkowymi naszych dochodf3w. Te 50 % to tylko taka średnia , faktyczne obciążenia są wyższe , zapominacie też także o cenotwf3rczych skutkach państwowych regulacji , ceł , monopoli , inflacji itp.
gość  Smir
↑ ↓
(11 - 15)
42%
[18.07.12]
Przyczyna niszczenia może być przcaiozna: ogromne odszkodowanie, jakie musieli by wypłacić w przypadku stwierdzenia nieprawidłowo działającej instalacji automatu mającego utrzymać zadaną prędkość. Wiele komisji lotniczych, wydających samolotom certyfikaty sprawności zrzuca winę na pilotf3w. Tyle, że w normalnym świecie można toczyć niezależne śledztwa, ale nie pod rządami pułkownika KGB.
gość  gość
↑ ↓
(10 - 8)
56%
[20.07.12]
"Może mi więc wyjaśnisz dlaczego 60 mloiinf3w Amerykanf3w nie ma ubezpieczenia zdrowotnego"Bo w USA brakuje prawdziwych altruistf3w, w rodzaju tow. Okraski i tow. Malca, ktf3rzy byliby gotowi dogłębnie skontrolować budżet 60 mloiinf3w Amerykanf3w, czy aby nie wydają oni swych skromnych baksf3w na jakieś paskudztwa typu Jack Daniels, hazard czy (nie daj Marksie!) narkotyki, albo zbyt drogie zabawki dla dzieci, czy inne Rzeczy Niewłaściwe...Ktf3rzy byliby nawet skłonni stworzyć specjalny urząd, ktf3ry by to dogłębnie sklasyfikował i zoptymalizował, zrobił listę Rzeczy Niewłaściwych, może też listę Rzeczy Niewłaściwych Bardzo, aby na w/w świństwa szło znacznie mniej.Ktf3rzy w ten sposf3b "uzyskaliby" pokaźną sumę baksf3w, z ktf3rej, po odliczeniu skromnej prowizji na prowadzenie ich urzędu i nie mniej skromne wynagrodzenia, byc może na owe 60 mloiinf3w składek by się uzbierało......a jak nie, to ten sam urząd kupiłby (z dodatkowej prowizji) dubeltf3wkę i napadł na co bogatszych sąsiadf3w...Niestety, w USA takich altruistf3w brakuje.
gość  gość
12
Dodaj odpowiedź
> Zaloguj

Dodaj zdjęcia lub inne pliki